foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W związku z organizacją XXXVI Ogólnopolskich Dni Pszczelarza / XIX Dolnośląskiego Święta Miodu i Wina informujemy, iż na czas w/w imprezy droga wojewódzka nr 328 w Przemkowie będzie zamknięta od zjazdu na przystanek autobusowy zlokalizowany na ul. Szprotawskiej (za sklepem Biedronka) aż do skrzyżowania ul. Zamkowej z drogą powiatową nr P1183D. Objazd drogi wojewódzkiej nr 328 odbywać się będzie przez ul. Kamienną, ul. ks. Jana Skiby, ul. Lipową oraz ul. Plac Targowy.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać od 28.09.2018 r. od godz. 8:00 do 01.10.2018 r. do godz. 8:00. Na czas objazdu będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju na trasie objazdu.

Parking dla autobusów zlokalizowany jest przy cmentarzu komunalnym przy ul. Brzozowej. Autobusy mogą wysadzić uczestników Święta na przystanku autobusowym przy ul. Szprotawskiej (naprzeciwko BIEDRONKI) oraz przy ul. Plac Targowy za budynkiem Biblioteki w zatoczkach autobusowych.

Wjazd na teren imprezy od strony ul. Zamkowej będzie możliwy wyłącznie dla wystawców miodów i  wina, sprzętu pszczelarskiego oraz upoważnionych stoisk gastronomicznych za okazaniem przepustek na bramkach zlokalizowanych na drodze wojewódzkiej 328 od strony ul. Szprotawskiej (za Biedronką) oraz skrzyżowania ul. Zamkowej z drogą powiatową nr P1183D (koniec objazdu drogi wojewódzkiej 328).

Uwaga: nie będzie można wjechać na teren imprezy z ul. Plac Wolności i Głogowska.

Pozostali wystawcy wyjeżdżają na teren imprezy wyłącznie wjazdem z drogi krajowej nr 12 przy ul Szprotawska 6.

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2018 Przemków Rights Reserved.