foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które 1 czerwca, w dniu swojego święta bardzo licznie przybyły do Parku Miejskiego.

Dziękujemy zarówno tym, które przyszły same jak i tym najmłodszym, które przyprowadziły swoich opiekunów i zaangażowały ich do wspólnej zabawy. Dzieci poznały gry i zabawy, które przed laty towarzyszyły ich rodzicom – gra w klasy, skakanie na skakance czy składanie czapek z gazety. Było też malowanie buziek w bajkowe wzory i balonikowe figurki dla maluchów. Za udział w konkursie polegającym na wykonaniu  8 zadań – głównie sprawnościowych, zręcznościowych oraz z wiedzy ogólnej każdy z ponad 200 uczestników otrzymał słodką nagrodę.

Za pomoc w przeprowadzeniu imprezy organizator, czyli Przemkowski Ośrodek Kultury serdecznie dziękuje państwu: Ewie Lubaszewskiej, Wiesławie Maluszyckiej, Annie Duszy, Ireneuszowi Paluszkowi i Rafałowi Melnyczukowi a także Darii Denuszek, Zuzi Furmańczyk, Pauli Kozłowskiej i Żaklinie Więckowskiej, Kacprowi Lubaszewskiemu i Jackowi Marciniakowi.

Pracownicy Urzędu Miejskiego otrzymali podziękowania za przygotowanie miejsca imprezy, w taki sposób by dzieci mogły bawić się całkowicie bezpiecznie. Szczególne podziękowania otrzymał Partner imprezy – Przemkowski Park Krajobrazowy – za nagrody i niezawodną panią Annę Witrykus. 

Kolejny Dzień Dziecka już za rok – obiecujemy jeszcze fajniejszą zabawę!

 

 

 Dzień Dziecka w Parku Miejskim 1 czerwca 2015 Dzień Dziecka 2015 Dzień Dziecka 2015 Dzień Dziecka 2015 Dzień Dziecka 2015 Dzień Dziecka w Parklu Miejskim Dzień Dziecka w Parku Miejskim 2015

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.