foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Ogłaszamy nabór uczestników do projektu pn. „Przemkowskie przedsiębiorcze wsie szansą rozwoju regionu” wśród mieszkańców sołectw Ostaszów i Wilkocin realizowanego przez Stowarzyszenie „Amazonka” z Ostaszowa.

 

W ramach projektu uczestnicy zaplanują „pomysł” na rozwój swoich miejscowości tworząc z nich wioski tematyczne. Będą mogli również wyjechać do działających wiosek tematycznych na terenie Wrzosowej Krainy i spotkać się z ich twórcami. Przewidziano również  „Konkurs na najlepszą inicjatywę przedsiębiorczości wiejskiej”, w ramach którego najciekawsze pomysły otrzymają środki na ich realizację.

Za tworzenie oferty wsi tematycznej i jej wdrożenie odpowiedzialny jest Krzysztof Szustka z LGD Wrzosowa Kraina, koordynator Ekomuzeów Wrzosowej Krainy i wiosek tematycznych.

Chętnych do uczestnictwa w projekcie, z terenu wsi Ostaszów i Wilkocin, zapraszamy do wypełnienia deklaracji uczestnictwa w projekcie oraz dostarczenie jej do Urzędu Miejskiego w Przemkowie osobiście lub przesłanie pocztą elektroniczna na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin zgłoszenia upływa 29 maja 2015 r.

Więcej informacji o projekcie można uzyskać u koordynatora Magdaleny Masternak tel. 501 174 946 z Ostaszowa.

Projekt pt. „Przemkowskie przedsiębiorcze wsie szansą rozwoju regionu” otrzymał dofinansowanie z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich ze środków Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

 - Pobierz załącznik

 

 

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2018 Przemków Rights Reserved.