foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Sukces Walecznych Przemków podczas IV Integracyjnego Turnieju Baseballowego pod patronatem Jerzego Szczupaka Burmistrza Przemkowa.

Baseballowe spotkanie w Przemkowie rozpoczęło się już w piątek, a zakończyło w niedzielę (27-29.04.2018 r.) Wspólnie spędzony czas skupiony był na treningu, doskonaleniu techniki i umiejętności ruchowych oraz integracji drużyn.

W sobotę, 28 kwietnia 2018 r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Przemkowie odbył się IV Integracyjny Turniej Baseballowy, który uroczyście otworzył Pan Jerzy Szczupak Burmistrz Przemkowa.

Mecze rozegrane zostały na dwóch boiskach: boisko A – gra z narzutu maszyny oraz boisko B – gra ze stojaka.

Choć ideą turnieju była przede wszystkim integracja i dobra zabawa, to jednak ogromnie cieszy sukces naszych baseballistów. Waleczni Przemków wygrali wszystkie mecze. Zwyciężyli z Demonami Miejska Górka, Steersami Wołów i Baronsami Wrocław.

Na uwagę zasługuje również gra naszych najmłodszych baseballistów, którzy swoją przygodę z baseballem rozpoczęli w lutym 2018 r., a podczas turnieju rozegrali dwa mecze ze stojaka, z Demonami Miejska Górka.

Cały turniej był prawdziwą ucztą dla ducha i dostarczył wszystkim wiele emocji. Na zakończenie każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, dyplom i słodką nagrodę.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie Panu Jerzemu Szczupakowi Burmistrzowi Przemkowa za objęcie patronatem Intgracyjnego Turnieju Baseballowego w Przemkowie, Rodzicom i Pracownikom szkoły za pomoc przy organizacji i kibicowanie, Miejsko – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe, a zaprzyjaźnionym drużynom: Baronsom Wrocław, Steersom Wołów i Demonom Miejska Górka za przyjęcie zaproszenia na turniej i wspólną zabawę.

 

 Fotorelacja: https://e-legnickie.pl/sport-z-regionu/sport-polkowice/15633-majowka-z-baseballem-foto

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.