foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W kwietniu 2018 rusza Klub Samopomocy dla osób z niepełnosprawnością w Przemkowie. Zapraszamy wszystkich chętnych z terenu powiatu polkowickiego do udziału!

Działania na terenie Przemkowa przewidują prowadzenie klubu samopomocy, poradnictwo zawodowe, poradnictwo psychologiczne, szkolenia zawodowe, usługi trenera aktywności i trenera pracy, staż zawodowy, wsparcie towarzyszące w postaci asystentury funkcjonalnej i transportu specjalistycznego.

W klubie prowadzone będą zajęcia grupowe, w ramach pracowni:

- Aktywności społecznej, której celem będzie rozwój umiejętności osobistych i interpersonalnych, wzrost samodzielności i dojrzałości psychospołecznej. Pracownia funkcjonować będzie w oparciu o innowacyjny model Trenera Aktywności skoncentrowany na rozwoju, utrwalaniu i testowaniu w procesie aktywizacji społecznej głównych kompetencji: intrapersonalnych, interpersonalnych i organizacyjnych.

- Aktywności zawodowej,  której celem będzie zwiększenie gotowości zatrudnieniowej i przybliżenie do realiów współczesnego rynku pracy. Pracownia funkcjonować będzie w oparciu o innowacyjny model Zatrudnienie Wspomagane skoncentrowany na wsparciu aktywizacji zawodowej przy udziale trenera pracy zorientowanego na przygotowaniu uczestników do odnalezienia się na otwartym rynku pracy. Zajęcia uzupełniane próbkami pracy, wizytami u pracodawców, symulacjami rozmów rekrutacyjnych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: Danuta Berezowska-Szeliga, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 76 753 91 39.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY, ZAPEWNIAMY TRANSPORT ORAZ WYŻYWIENIE

Do kontaktu zapraszamy również osoby zainteresowane zatrudnieniem w prowadzonym Klubie Samopomocy oraz Domu Krótkiego Pobytu w Przemkowie.

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.