foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

We wrześniu br. w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie odbyły się spotkania promocyjno-organizacyjne dotyczące projektu „Logiczne myślenie – pierwszy krok do sukcesu”. Kolejne spotkanie w ramach projektu już w czwartek 19 października.

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce  oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Fundacja „Wrzosowa Kraina”.

Przybyłym rodzicom, młodzieży i dzieciom przedstawione zostały główne założenia projektu oraz krótka prelekcja „Jak rozwijać logiczne myślenie u dziecka?” Pierwsze spotkanie zakończyło się wspólną zabawą przy zakupionych w ramach projektu grach logiczno-matematycznych.

Pierwsze spotkanie odbyło się 26 września 2017 r. Kolejne wrześniowe spotkania miały miejsce 28 i 29 września. 28 września zmagania z grami i łamigłówkami logicznymi podjęli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego, uczniowie klas gimnazjalnych i klas VII SP. W piątek 29 września świetlicę szkolną w Zespole Szkół zapełnili młodzi adepci logicznego myślenia. Cieszymy się, że do zabawy z dziećmi dołączyli ich rodzice, ciocie i babcie.

Dyrektor Zespołu Szkół w Przemkowie i realizatorzy projektu bardzo dziękują uczniom klasy I i II Liceum Ogólnokształcącego  za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zajęć.

Kolejne spotkanie w ramach projektu już w czwartek 19 października. Na godzinę 13:15 zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjum.  O godzinie 16:00 zajęcia dla dzieci ze szkoły podstawowej i bystrych przedszkolaków. Do wspólnej zabawy 19 października, na godzinę 16:00,  zapraszamy również osoby dorosłe.

MAGICZNY ŚWIAT GIER LOGICZNYCH CZEKA ….

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.