foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 Jak co roku, dwa pierwsze tygodnie wakacji, 30- osobowa grupa przemkowskich dzieci spędziła na zajęciach organizowanych przez Przemkowski Ośrodek Kultury i Bibliotekę pod hasłem „Wakacje z POK- iem, kulturalnie i fajnie”. Uczestnicy wzięli udział w różnorodnych zajęciach.

 

Dzieci spędzały wspólnie czas uczestnicząc w warsztatach artystycznych, plastycznych, kulinarnych czy sportowych. Już pierwszego dnia odbyło się wędkowanie z wędkarzami z Koła PZW w Przemkowie oraz zabawy zorganizowane przez Panią Anię Witrykus, na Kąpielisku Miejskim. Kolejne dni to dni pełne wspólnej zabawy i integracji. Sprzyjająca pogoda pozwoliła na udział w dwóch rajdach rowerowych po Przemkowskim Parku Krajobrazowym – do Piotrowic, do siedziby Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych oraz do Leśnej Stadniny Koni w Krzywczycach. Wielką atrakcją były wycieczki autokarowe: do parku trampolin i Aquaparku we Wrocławiu, do „Wrzosowej chaty” w Borówkach oraz na zakończenie wakacji do Ostrzycy Proboszczowickiej, na wygasły wulkan położony w części Podgórza Kaczawskiego i do zamku Grodziec.

Realizacja projektu była możliwa dzięki współpracy z Dolnośląskim Zespołem Parków Krajobrazowych, Kołem Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemkowie oraz finansowemu wsparciu Fundacji „KGHM Polska Miedź”.

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.