foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

  Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne szkolenie o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 8 czerwca br. we Wrocławiu.

 Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom NGO i samorządów, aktywistom, społecznikom i osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym UE "Europa dla obywateli".
Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się:
·        na jakie działania społeczne, edukacyjne i kulturalne można otrzymać dofinansowanie,
·        na co zwrócić uwagę przy tworzeniu projektu i pisaniu wniosku,
·        o dobrych praktykach w projektach, które otrzymały dofinansowanie,
·        o sposobach pozyskiwania partnerów do projektów.

"Europa dla obywateli" to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy pod linkiem: http://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkania-w-6-kolejnych-miastach-trwaja-za/

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.