foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na spotkanie „Środa z funduszami – dla młodych” -  17 maja 2017 r. w Legnicy.

 

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości skorzystania ze wsparcia w zakresie: szkoleń, kursów, doradztwa zawodowego, pośrednictwa zawodowego, staży, dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób do 29 roku życia. Przedstawione zostaną przykłady projektów wyłonionych do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Wskazane będą konkretne możliwości i zasady skorzystania ze wsparcia. Zaprezentowane zostaną również usługi świadczone przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy.

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności:
-osoby do 29 roku życia,
- instytucje rynku pracy,
- przedstawicieli szkół i instytucji szkoleniowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Spotkanie odbędzie się w środę 17 maja 2017 r. w godz. 10.00-13.00 w Legnicy w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich,  ul. Rycerska 24 – budynek Letia Business Center (wejście również od ul. Murarskiej 3) – sala „FEBE”, I piętro.

Prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefoniczną pod numerem telefonu 76 723 54 81 lub 80.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.