foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Przemkowie

Już po raz jedenasty podczas Dolnośląskiego Święta Miodu i Wina w Przemkowie zorganizowane zostanie Spotkanie Osób Niepełnosprawnych.
Jak pokazuje nam historia imprezy, spotkanie cieszy się dużą popularnością wśród dzieci, młodzieży, i osób niepełnosprawnych nie tylko z terenu naszej gminy, ale również z miejscowości sąsiadujących.
Przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Przemkowie, w sobotę 27 września 2014 r., przygotowane zostaną liczne atrakcje dla uczestników spotkania. Będą dmuchańce dla najmłodszych i troszkę starszych, zorganizowane zostaną konkurencje sportowe, rozgrywane będą gry stolikowe, jak zawsze na dzieci czekać będzie punkt malowania twarzy, atrakcyjna loteria fantowa. Podczas spotkania czynna będzie kawiarenka oferująca słodkie przekąski i napoje oraz poczęstunek dla gości.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Przemkowie, ul. Kościuszki.
Uczestnicy spotkania o godz. 11.30 wyruszą barwnym korowodem na start „XII Ogólnopolskiego Biegu Po Miód”, gdyż to właśnie bieg osób niepełnosprawnych rozpoczyna zawody.
Spotkanie zorganizowane zostanie przy finansowym wsparciu Fundacji Polska Miedź, który już od kilku lat wspiera finansowo organizację Spotkania Osób Niepełnosprawnych podczas Dolnośląskiego Święta Miodu i Wina w Przemkowie, za co organizatorzy serdecznie dziękują.
Zapraszamy!

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.