foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

08.04.2017r. okazał się szczęśliwym dniem dla przemkowskiej reprezentacji. Drużyna 1-13 Hufca Pracy w Przemkowie pod opieką wychowawcy Małgorzaty Basałygi zwyciężyła w XX Mistrzostwach Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożnej Drużyn OHP w Legnicy.

 

Jednostkę reprezentowali uczestnicy hufca - uczniowie Zespołów Szkół w Przemkowie i Chocianowie w składzie: Krzysztof Krawczyk, Marcin Zielonka, Maciej Kawecki, Krystian Moritz, Wojciech Rostek i Dominik Wójtowicz. W mistrzostwach wzięło udział 12 zespołów z Dolnego Śląska. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce w grupie i pewnie awansowała do rozgrywki finałowej. Przemkowianie w półfinale spotkali się z drużyną z Dzierżoniowa, wygrywając  awansowali do finału, grając bardzo ambitnie nasi chłopcy pokonali rywala z Wołowa i wywalczyli I miejsce w turnieju.

W ferworze zdrowej rywalizacji oraz gry i zachowania fair play podczas całego turnieju nasza reprezentacja osiągnęła sukces. Mądra i zespołowa gra przyniosła oczekiwane efekty. Ogromne emocje (nie do opisania) towarzyszyły podczas każdego meczu a im bliżej finału ich poziom wzrastał coraz bardziej. Dużo ciekawych akcji, piękne bramki oraz niesamowita rywalizacja na całej szerokości i długości boiska, strata jednej czy dwóch piłek była motywacją do wypracowania jeszcze lepszej akcji - tak w wielkim skrócie wyglądał przebieg turnieju w wykonaniu młodzieży z Hufca Pracy w Przemkowie. Młodzież otrzymała puchar, złote medale oraz nagrody rzeczowe.

 

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2018 Przemków Rights Reserved.