foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

   Zapraszamy na bezpłatne spotkania dla mieszkańców LGD „Wrzosowa Kraina” nt. zasad oceniania i wyboru projektów przez Stowarzyszenie LGD „Wrzosowa Kraina”

 

Stowarzyszenie LGD „Wrzosowa Kraina” zaprasza przedsiębiorców oraz osoby chcące założyć działalność gospodarczą na bezpłatne spotkania dotyczące zasad oceniania i wyboru projektów przez LGD w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata  2014-2020 .

Szkolenia skierowane są do: 

- Osób fizycznych planujących założyć działalność gospodarczą,

- Mikro i małych przedsiębiorstw,

Program szkolenia:

1.     Zasady oceniania i wyboru projektów  zgodnie z procedurami przeprowadzenia naborów wniosków i wyboru operacji przez Stowarzyszenie LGD „Wrzosowa Kraina”.

2.     Wypełnianie wniosków do działania 19.2 dotyczącego podejmowania działalności gospodarczej oraz rozwijanie działalności gospodarczej, (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 września 2015 w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Oraz Rozporządzenie zmieniające z dnia  25 sierpnia 2016r.) wraz z omówieniem załączników do wniosków

3.     Tworzenie biznesplanów do działania  19.2

4.     Pomoc de minimis

 Spotkania odbędą się zgodnie z harmonogramem

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Korzystanie z usług doradczych organizowanych przez LGD, w tym udział w szkoleniach  jest brany pod uwagę podczas oceny wniosku o przyznanie pomocy.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z Biurem LGD „Wrzosowa Kraina” ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2  – tel. 76 818 45 41 lub 500 206 128 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkania stanowią element realizacji  Planu Komunikacji zgodnie z Strategią Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Wrzosowa Kraina”  w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie" 
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Stowarzyszenia LGD  „Wrzosowa Kraina” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy Leader, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji.

 

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2018 Przemków Rights Reserved.