foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

10.08.2016r. Świetlica Środowiskowa „Pszczółka” w Krępie realizowała swoje zajęcia w nietypowym miejscu bo na przemkowskim łowisku – staw w Przemkowie.

 

Dzięki uprzejmości i dobrej współpracy z PZW koło nr30 Przemków oraz Ochotniczym Hufcem Pracy w Przemkowie Pszczółki i młodzież z hufca uczestniczyły w pikniku rodzinnym połączonym z zawodami wędkarskimi. Uczestnicy pikniku zostali  poinformowani o regulaminie zawodów wędkarskich oraz  bezpieczeństwie podczas korzystania z akwenów wodnych podczas wakacji. Następnie wszyscy mali i duzi otrzymali sprzęt wędkarski. Młodzież wraz z dzieciakami ze świetlicy  wyruszyli na swoje stanowiska. Gdy każdy znalazł się na swoim miejscu, młodzież z hufca pokazała młodszym uczestnikom  świetlicy jak powinno się ekologicznie łowić ryby, oraz korzystać ze sprzętu wędkarskiego, aby nie doszło do tragedii. Radość dzieci była ogromna, że tak dobrze sobie radzą z nowym wyzwaniem. Nad uczestnikami zawodów czuwali wędkarze z PZW koło nr 30 Przemków, którzy służyli swoją pomocą i doświadczeniem  w łowieniu ryb. Po zakończonym czasie, zostały ogłoszone wyniki. Okazało się że dzieciaki były lepsze od młodzieży z hufca. Możemy śmiało powiedzieć, że starszy nie oznacza lepszy. Piknik zakończono ogniskiem.

Opiekun i  dzieci Świetlicy Środowiskowej w Krępie dziękują za fantastyczną atmosferę oraz współpracę PZW koło nr30 Przemków oraz 1-13 Hufcowi Pracy w Przemkowie.

 

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2018 Przemków Rights Reserved.