foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 W sobotę 18 czerwca o godz. 18:00  w Przemkowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert Zespołu taneczno-wokalnego "Mozaika" podsumowujący rok szkolny 2015/2016.

 

Zespół oprócz układów tanecznych zaprezentował przede wszystkim całkiem nowy repertuar wokalny. Na koncercie, także po raz pierwszy, pojawiła się sekcja instrumentalna Mozaiki, która rozpoczęła swoją naukę we wrześniu 2015 r.

Rok 2015/2016 był dość obfity w koncerty zespołu. Reprezentanci Gminy Przemków oraz Powiatu Polkowickiego wystąpili podczas wielu wydarzeń nie tylko na terenie Przemkowa. Wśród nich można wymienić: Koncert kolęd z okazji Święta Trzech Króli, Koncert świąteczno - noworoczny w Przemkowskim Ośrodku Kultury, Koncert Mikołajkowy w Złotoryi, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Koncert w OK Parku w Głogowie, Konkurs grupy tanecznej, grup wokalnych oraz solistów w Gaworzycach, skąd przywieźli aż 6 nagród, Festyn Rodzinny Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemkowie, Festyn Rodzinny Przedszkola nr 2 w Przemkowie, Festyn Rodzinny Przedszkola nr 1 w Przemkowie oraz Koncert podsumowujący rok szkolny 2015/2016
Ale zespół mimo końcówki roku szkolnego wcale nie zwalnia tempa. Już 3 lipca będzie Mozaikę będzie można zobaczyć na Dniach Radwanic ok godz. 17:30 w Parku Miejskim w Radwanicach, a także na Jubileuszowym koncercie z okazji 35-lecia istnienia zespołu już na przełomie października i listopada.

Małą część tego co będzie można zobaczyć na koncercie jubileuszowym zobaczymy już niebawem bo we wrześniu na Dolnośląskim Święcie Miodu i Wina w Przemkowie, gdzie oprócz występu zespołu przewidziane są dla widzów małe niespodzianki.

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2018 Przemków Rights Reserved.