foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Rozpoczęły się prace nad przygotowaniem strategii rozwoju naszej Gminy na najbliższe lata. Zapraszamy na spotkania konsultacyjne przedstawicieli sektorów publicznego, gospodarczego i społecznego oraz mieszkańców Gminy Przemków dotyczące opracowania „Programu Rozwoju Gminy Przemków na lata 2016-2020”.


Przemków, dnia 16 maja 2016 r.

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ul. Plac Wolności 25
59-170 PRZEMKÓW

Szanowni Państwo,

Informuję, że rozpoczęły się prace nad przygotowaniem strategii rozwoju naszej Gminy na najbliższe lata. Serdecznie zapraszam na spotkania konsultacyjne przedstawicieli sektorów publicznego, gospodarczego i społecznego oraz mieszkańców Gminy Przemków dotyczące opracowania „Programu Rozwoju Gminy Przemków na lata 2016-2020”,

W programie:
1.Opracowanie ANALIZY SWOT metoda warsztatową. Analiza polega na posegregowaniu posiadanych informacji o naszej Gminie na cztery grupy
S (Strengths) – mocne strony: wszystko to co stanowi atut, przewagę, zaletę Gminy,
W (Weaknesses) – słabe strony: wszystko to co stanowi słabość, barierę, wadę Gminy,
O (Opportunities) – szanse: wszystko to co stwarza szansę dla Gminy,
T (Threats) – zagrożenia: wszystko to co stwarza dla Gminy niebezpieczeństwo niekorzystnej zmiany.

2.  Warsztat planistyczny określający misję, wizję, cele, priorytety i kierunki rozwojowe Gminy Przemków.

3.  Panel dyskusyjny.


Terminy otwartych spotkań:


1.  06.06.2016 r. godz. 16:00
w Przemkowski Ośrodku Kultury ul. Głogowska 17, 59-170 Przemków
2.  07.06.2016 r. godz. 10:00
w Przemkowski Ośrodku Kultury ul. Głogowska 17, 59-170 Przemków
 

Koordynacja prac nad programem zajmuje się Fundacja „Wrzosowa Kraina”. Kontakt: Barbara Sulma, Elżbieta Bargieł tel. (76) 8 183 487, kom. 517-519-011, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 ul. Żeromskiego 1, 59-1402 Chocianów.

Zapraszam wszystkich mieszkańców do wypełnienie poniżej załączonej ankiety, którą można przekazać w wersji papierowej do Urzędu Miejskiego w Przemkowie lub przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z wyrazami szacunku
BURMISTRZ
Jerzy Szczupak

 

- Ankieta

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.