foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zagłosuj na siłownię zewnętrzną w Przemkowie! Lokalizacja: przy Zespole Szkół, ul. Leśna Góra 3.

 

Głosowanie prowadzone jest za pośrednictwem strony internetowej: www.nestleporusza.pl.
 
Głosowanie odbywa się w terminie od  05.04.2016 r. do 06.07.2016 r.
 
Po wejściu na Stronę, Głosujący oddaje głos na jedną z Lokalizacji, poprzez kliknięcie przycisku „Głosuj” po wybraniu danej Lokalizacji. Po kliknięciu przycisku „Głosuj” Głosujący zostanie poproszony o podanie adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, w który Głosujący winien kliknąć, aby jego głos został ważnie oddany. Po kliknięciu w w/w link Głosujący zostanie przekierowany na Stronę, gdzie będzie widnieć informacja o prawidłowo oddanym głosie.
 
Po wpisaniu adresu e-mail, Głosujący winien wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych.
 
Aby odnaleźć konkretną Lokalizację, Głosujący może skorzystać z wyszukiwarki Lokalizacji, wpisując kod pocztowy, miasto lub ulicę. Za pośrednictwem wyszukiwarki Głosujący będzie mógł wyszukać wszystkie zgłoszone Lokalizacje.
 
Głosujący może oddać tylko jeden głos dziennie.
 
Nagrodą dla Gmin przewidzianą w Regulaminie Konkursu jest siłownia zewnętrzna składająca się z dziewięciu urządzeń, tj. poręcze + podciąg nóg, wioślarz, rower + jeździec, biegacz + orbitrek, twister + surfer, oraz tablica wraz z regulaminem siłowni zewnętrznej, wraz z projektem zagospodarowania terenu i montażem, o wartości 14 299 zł.
 
Zapraszamy do głosowania!
 
Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2018 Przemków Rights Reserved.