foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 Już po raz kolejny Związek Gmin Zagłębia Miedziowego i Powiat Polkowicki wspierają finansowo organizację Dolnośląskiego Święta Miodu i Wina w Przemkowie. W tym roku do grona sponsorów dołączyła także Gmina Polkowice.

 Patronat nad imprezą objął Starosta Polkowicki Marek Tramś.

Naszymi sponsorami są także Bank Spółdzielczy w Przemkowie, Bank Zachodni WBK z siedzibą we Wrocławiu Oddział I w Lubinie, KGHM oraz Volkswagen Motor Polska w Polkowicach. Wymienione jednostki już od kilku lat wspierają finansowo największą imprezę, której organizatorem jest Gmina Przemków. Imprezę, która na stałe zapisała się w kalendarzu dolnośląskich imprez plenerowych i jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży pszczelarskiej. Bogaty program imprezy, liczne stoiska z miodami i produktami lokalnymi oraz wiele konkursów i zawodów sportowych sprawia, że impreza  zdobyła już grono wiernych miłośników, którzy chętnie spędzają ostatni weekend września w Przemkowie.

Dolnośląskie Święto Miodu i Wina w 2015 r. odbędzie się już po raz szesnasty w dniach 26-27 września 2015 r. Patronat nad imprezą objęli także Wojewoda Dolnośląski i Marszałek Województwa Dolnośląskiego. Serdecznie zapraszamy!


Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2019 Przemków Rights Reserved.